Flying Frenzie | Purrs Verwisselbare Kattenhengel | KORT
De Flying Frenzie interactieve kattenhengel staat garant voor fantastische speeltijd met uw kat! De hengel wordt geleverd met 1 spinnende verenprooi. Dit product is de 50 cm korte eendelige hengel. Voor een langere hengel van 100cm zie de andere producten!
Als je deze Flying Frenzie nog niet met je kat in actie hebt gezien, sta je voor een verrassing! De spinnende verenprooi draait door de lucht en simuleert een vliegende vogel. Voor uw kat ziet dit eruit en klinkt het als een echte prooi.
Handgemaakt in het Verenigd Koninkrijk met natuurlijke materialen van topkwaliteit.
Een enkele flexibele hengel, 50 cm lang, gemaakt van glasvezel en bedekt met verschillende gekleurde rubberen omhulsels om alle kans op glasvezel splinters te voorkomen. Een 50 cm zwart sterk snoer en wordt geleverd met een verenprooi speeltje. De verenprooi is gemaakt van twee fazantenvluchtveren die tijdens de vlucht ronddraaien, twee natuurlijke fazantflankveren en een gekleurde Turkse marabou-veer. De veren zijn stevig vastgezet om te voorkomen dat ze uitvallen. Verbindt de verenprooi eenvoudig met de hengel door het simpele clip systeem. Dit clipsysteem zorgt er ook voor dat er op een simpele manier gewisseld kan worden dus verschillende prooien van verschillende materialen. Zo houdt je het spannend voor je kat!
Er worden enkel echte veren gebruikt. De veren zijn afkomstig uit het Verenigd Koninkrijk in overeenstemming met de Wildlife & Countryside Act 1981. Vlieg- en flankveren zijn van British Game Birds die vrij zijn om een natuurlijk leven te leiden voordat ze de Britse voedselketen betreden. Kleur en grootte van veren kunnen variëren.
Sterk aanbevolen voor gebruik in speeltherapie bij gedragsproblemen en het bestrijden van gewichtsproblemen!
Fiberglassplinters - De toverstaf is volledig bedekt met een rode rubberen omhulling om schadelijke splinters in je hand te stoppen.
Veiligere plastic clip - Andere fabrikanten gebruiken een metalen clip met een metalen pin aan het uiteinde van het snoer om het prooisspeelgoed aan te bevestigen. De Flying Frenzie hengel heeft een sterke plastic clip zonder scherpe pen voor veiliger spelen in de buurt van de kat.
Gemaakt in het Verenigd Koninkrijk. Individueel met de hand vervaardigd met hoogwaardige materialen.
Handgreep - comfortabeler om vast te houden met een handgreep.
Snoerwikkelen - Het snoer wordt bevestigd door een extra oog aan de bovenkant van de pen zodat het koord minder snel rond de pen kan worden gewikkeld. U kunt het snoer ook gemakkelijk vervangen.
Beschadigd snoer - Als je kat door het snoer kauwt, is het vervangende snoerpak apart verkrijgbaar in plaats van een compleet nieuw speeltje te kopen.
VEILIGHEID ! Cat Interactive & Teaser toys zijn GEEN kauwspeeltjes. Cat Interactive & Teaser Toys voldoen aan het natuurlijke jacht- en jachtinstinct van uw kat. Ze zijn alleen ontworpen voor menselijke, begeleide interactie met uw kat (en) om katten aan te moedigen om te spelen en te oefenen. Al het interactieve speelgoed moet worden opgeborgen als de spelsessies voorbij zijn. Ze mogen nooit met uw kat worden achtergelaten om te kauwen of te vernietigen (zoals hij/zij feitelijk met de prooi zou doen) of achtergelaten worden op een plaats waar uw kat het kan bereiken zonder uw deelname. Dit is om je kat te beschermen tegen blessures en om ervoor te zorgen dat het speelgoed zijn sterke aantrekkingskracht behoudt.